Кривой Рог > Писатели и поэты > Вретик Алена Владимировна | Писатели и поэты Кривого Рога - 1775.dp.ua
Вретик Алена Владимировна
Майже все своє дитинство я провела в невеличкому селищі міського типу Кіровоградської області – в Заваллі. Проте в 9 років ми з родиною за деякими причинами були змушені переїхати до Кривого Рогу – рідного міста моїх дідуся та бабусі. Звикаючи до нової сфери, я почала навчатися в загально освітній школі № 46. Саме в цій школі я навчалася до 5 класу. Але потім для того щоб поглибити свої знання та вдосконалити їх я вирішила навчатися в Криворізькому Жовтневому ліцеї. Так непомітно пролинув час і ось я вже навчаюсь в ліцеї 4 роки. За ці роки я оволоділа досконалими та цікавими знаннями. Дуже вдячна своїм вчителям за самовіддану працю з їхнього боку.
Моя творча діяльність почалася з 14 років. Мабуть багатьох письменників та поетів надихало саме перше почуття кохання, так сталося і зі мною. Така обставина стала поштовхом до написання віршів та розробки деяких прозових творів. Найбільше мені подобається писати про природу, адже вона надзвичайно багатогранна та різноманітна. Під багатьма аспектами мені цікаво розглядати дивовижний і зовсім не схожий на наший світ – це світ гармонії, натхнення та вражень. Коли мене люди питають : А звідки ж те натхнення? – я відповідаю дуже коротко: Натхнення приходить в будь який час! Протягом двох років я багато писала, використовуючи різні форми віршів і притримувалася правил та зауважень щодо них. І тільки завдяки підтримці з боку моїх рідних будь який вірш ставав своєрідним шедевром. Так безперечно, що деякі вірші підлягають змінам чи корекції, але для мене всі вони рідні. Написані від щирого серця, і в кожному мої відчуття, моя душа.
В мене дуже велика та дружня родина. Мої бабуся та дідусь вже на пенсії, а батьки працюють на підприємствах. Нажаль в мене немає рідних сестер чи братів, але є двоюрідна сестра, яка мене завжди підтримує. Взагалі в мене великий рід, який я дуже люблю. Мабуть, саме від них в мене є паростки любові до рідного краю та Батьківщини.
Із самого дитинства моїми ідеалами завжди є добро та справедливість. Я поважаю людей які щирі, мають високі моральні цінності, мають жагу до прекрасного життя та до творчості.
В майбутньому я прагну добре закінчити ліцей, вступити до вузу та влаштуватись на гідну професію. Також я мрію зустріти своє вірне та щире кохання.

Я хочу, щоб мої вірші вселяли натхнення у ваші серця!
Вы творческий человек?
У Вас есть собственные стихи или проза?
Вы имеете отношение к нашему городу - Кривому Рогу?
Мы будем рады абсолютно бесплатно опубликовать Ваше творчество в текущем разделе.
Для этого нужно просто написать нам.