Кривой Рог > Писатели и поэты > Челнокова Лидия Николаевна | Писатели и поэты Кривого Рога - 1775.dp.ua
Челнокова Лидия Николаевна
Наче в Києві рідному,
Тут каштани живуть,
У краю Криворізькому
Моє серце зовуть.

Лідія Миколаївна Челнокова народилась у Києві.
В Кривому Розі з 1953 року.
Автор книг: "Щиросердя" - 1999 р., "Звезды надо мною"-1999 р., "Переможе краса і любов" - 2002 р., книг для дітей: "Первоцвіт" - 2002 р., "Ящірка 3!"- 2002 р.
Створила ряд вишитих картин за власними малюнками на теми творів Лесі Українки, Тараса Шевченка та своїх віршів і казок, а також за традиційними національними візерунками України хрестиком, гладдю, стебловим швом, аплікацією. Створила витинанки-ілюстрації до власних казок.
її роботи були представлені на чотирьох персональних виставках: у Криворізькій виставковій залі - в 1999 році, в 2001 році, в музеї-квартирі Григорія Івановича Синиці - в 2004 році, в Тернівському краєзнавчому музеї - в 2004 р., щороку бере участь у виставках народної творчості до Дня Незалежності України в Криворізькому краєзнавчому музеї.
Твори Л. Челнокової друкувались в колективній збірці «Стежина», в альманасі «Саксагань», в газетах «Червоний гірник», «Домашний доктор», «Шахтар Кривбасу», в книзі Д. І. Кана, "Гигант в степи под Глееваткой 1961-2001", увійшли до Енциклопедії Кривого Рогу вишивки. Л. Челнокова -дипломант фестивалів муз 1996, 1999 років.
Вы творческий человек?
У Вас есть собственные стихи или проза?
Вы имеете отношение к нашему городу - Кривому Рогу?
Мы будем рады абсолютно бесплатно опубликовать Ваше творчество в текущем разделе.
Для этого нужно просто написать нам.