Кривой Рог > Писатели и поэты > Бережной Станислав Александрович | Писатели и поэты Кривого Рога - 1775.dp.ua
Бережной Станислав Александрович
Станіслав Олександрович Бережний народився 17 лютого 1932 року в м. Кривому Розі, де пройшло його обпалене війною дитинство. Тут він закінчив школу і гірничорудний інститут. Працював інженером на шахтах Алтайського краю, Казахстану, Сибіру.
15 років життя віддав роботі на будівництві Першотравневого залізорудного комбінату у Крив басі. Поезія вабила Станіслава Олександровича з юних років, але повністю віддатись покликанню він зміг тільки після виходу на заслужений відпочинок. Окрім віршів, він захоплюється живописом, малює переважно пейзажі рідного міста.
У 2003 році вийшла в світ перша і поки остання книжка С.Бережного під назвою «Листая памяти страницы». До цієї збірки увійшли далеко не всі поетичні твори, їх у С.Бережного вистачило б щонайменше ще на дві таких книги. Та головне – не кількість недрукованих книг, а літературна громадськість яка сповна відображає талановитість і громадську позицію автора. Станіслав Бережний до останніх днів свого життя був найактивнішим членом Криворізької громадської (літературно-мистецької) організації «Лотос» і назавжди залишиться у пам’яті його товаришів, друзів і співбратів по перу.


Уроженец Кривого Рога.
Вы творческий человек?
У Вас есть собственные стихи или проза?
Вы имеете отношение к нашему городу - Кривому Рогу?
Мы будем рады абсолютно бесплатно опубликовать Ваше творчество в текущем разделе.
Для этого нужно просто написать нам.