Кривой Рог > Музыканты > Композиторы Белова Марина Николаевна Творческий вечер Марины Беловой и её учеников 2013 | Музыканты Кривого Рога - 1775.dp.ua

Творчий вечір "Білої акації…"

Прийнято вважати, що Кіровоградщина - земля хліборобів, та воно так і є. Основне багатство цього краю - земля і усе, що на ній росте, тому головні помисли корінних долинчан спрямовані на майбутній урожай, та і погода підганяє усіх тривалої весни. Здавалося б - не до веселощів. Проте, хтось сказав влучну фразу: "Не хлібом єдиним …". Насправді - де хліб, там і пісня.

Живе і працює в Долинській творча особа, віддана своїй справі: шукати, учити і давати путівку в життя молодим творчим талантам. Марина Бєлова - директор музичної школи, викладач фортепіано, вокалу, композитор подарувала 25 років своєї творчої праці місту Долинській. Кому, як не їй, знати про невичерпний потенціал талантів серед наших земляків. (Марина Миколаївна закінчила музичне училище м. Кривого Рогу та Одеську консерваторію).

В кінці квітня в малому залі школи №4 відбувся звітний творчий концерт Марини Бєлової і її учнів (теперішніх і колишніх - трьох педагогів цієї музичної школи: Д.Попової, О.Сухицької та О.Науменко). Зовні скромна, але духовно багата подія, за участю безпосередньо підготовлених нею талантів, а також цінителів прекрасного.

Перед концертом звучала дивовижна органна музика, як згодом з'ясувалося - це був запис її концерту в період навчання в Одеській консерваторії.

Далі були представлені виступи юних талантів: переможців регіонального конкурсу вокальних ансамблів дует - Андрієнко Валерії і Катерини Момот, які виконали пісню "Зимові дні" (концертмейстер Л.Кашталян). До речі, Валерія зайняла третє місце на Міжнародному конкурсі „Мистецькі барви” в номінації "Авторська пісня" міста Прилуки в 2012 році.

Естафету прийняла випускниця музичної школи Віталія Горова, що виконала натхненну мелодію романсу Даргомижського "Шістнадцять років" . Цей твір, який був написаний майже сто років тому, виконаний на високому рівні майстерності, відповідає її настрою, бо їй буде незабаром 16 років. Віталія теж зайняла третє місце у Всеукраїнському конкурсі "Ритми літа" в місті Затоці в 2012 році. Це були улюблені учениці Дарії Попової - молодого талановитого викладача музичної школи.

Представляла свою творчість ще одна випускниця, а зараз викладач вокалу в рідній школі - Оксана Сухицька. Ставна дівчина, з сяючою посмішкою і виразними очима. Голос відповідає зовнішності: прекрасний, глибокий і проникливий. Під акомпанемент її викладача були виконані романси: "Отцвели хризантемы", "Я любила всей душой". А відомий романс, з рядків якого виходила назва концерту "Белой акации гроздья душистые неповторимы, как юность моя…", прозвучав в дуеті з Мариною Миколаївною. А свою юність педагог бачить саме в цих дівчатах. Виконання було гідним будь-якого концертного залу. Мета ж Оксани - вчитися і удосконалюватися.

А ось до піаніно цілеспрямовано підходить Науменко Олександра - випускниця музичної школи, яка перший рік викладає уроки фортепіано у своїй школі. За плечима Олександри роки навчання в Кіровоградському музичному училищі у відомого педагога Скибицької Ірини Петрівни. Олександра - лауреат Міжнародного конкурсу піаністів „Харьківські асамблеї”. Вона посилено готується до вступу в Київську консерваторію. Перше, що впадає у вічі - це гармонійне злиття піаніста і музичного інструменту. З перших же акордів звертають на себе увагу рухи кистей рук і пальців, що пурхають, немов метелики. Красиве видовище і талановита гра! Відповідно рухам ллються заворожуючі звуки творів Ф.Ліста і О.Скрябіна...

У виконанні М.Бєлової натхненно і майстерно прозвучали фортепіанні твори Ф.Шопена і П.Чайковського, українські романси. Хочеться відмітити, що захопленість і відданість улюбленій справі викладача нагороджені досягненнями колишніх і теперішніх учнів, що гідно представляють її школу по усій Україні. Щирі оплески слухачів за професійний творчий концерт - це кращий вираз вдячності Марині Миколаївні за значний вклад в музичну творчість.

(Віктор Лукаш). Відео цього творчого вечора ви маєте можливість продивитися: http://www.youtube.com/watch?v=HpNoBjTEMsQ

Творческий вечер Марины Беловой и её учеников 2013
Творческий вечер Марины Беловой и её учеников "Белой акации...", состоялся 24 апреля 2013 года. В программе взяли участие педагоги и ученики Долинской музыкальной школы: Д.Попова, О.Сухицкая, А.Науменко, В.Горовая, В.Андриенко, К.Момот.
Добавить комментарий
Ваше имя:
Введите код:
Комментарий:

МУЗЫКАНТЫ Кривого Рога: VІ фестиваль-конкурс авторской музыки и поэзии Долинский листопад 2013 МУЗЫКАНТЫ Кривого Рога: Известные музыканты

Рідне місто - перлина в степах,

Перший крок, перше слово і друзі.

Запах хліба, колиска в житах,

Соловейко співучий у лузі.

До 90-річчя утворення Долинського району був присвячений VІ...

В нашем городе работают не покладая рук прекрасные педагоги-музыканты, которые дали дорогу в жизнь многим своим талантливым ученикам, наполнив их души светлым и возвышенным - её величеством -...